Zmar na pokračování. Zlín – Bohemians 1905 0:2

ZLÍN -  Šestá porážka v řadě. Fotbalisté zlínského Fastavu černou šňůru nepřetrhli, v zápase s Bohemians 1905 nebyli horší, jenže hosté byli produktivnější, své šance dokázali využít a ze Zlína si vezou tři velmi cenné body za výhru 2:0.

Ve 29. minutě si domácí při standardce hostů počínali jako školáci. Hůlka zůstal po centru neobsazený, hlavičkoval do tyče a k odraženému míči se rychle dostal druhý stoper, kapitán hostů Krch, který už míč procedil do branky.

Domácí drželi míč, běhali, snažili se, ale byli velmi neplodní. Gólem zaváněla Železníkova rána, ale brankář Fryšták si s ní poradil.

Ve druhém poločase Zlíňané chvílemi soupeře mačkali, po ráně aktivního Gruzínce Čanturišviliho se otřáslo břevno branky Pražanů, zase nic.

Ve vápně padl po kličce střídající Džafič, rozhodčí Zelinka byl blízko a zákrok jako penaltový neposoudil.

A pak v nastaveném čase prchl domácí obraně zkušený Vacek, obehrál i brankáře Dostála a z úhlu stanovil pro Fastav velmi nelichotivé skóre.

Fastav Zlín – Bohemians Praha 1905 0:2.

V pátek jedou Zlíňané do Ostravy a i když to vypadá složitě, prostě už musejí zabrat.

Není možné, aby tým neměl na lepší výsledky. Série bez bodu narůstá do fatálních rozměrů.