Fotograf Kunc představí své fotografie v otrokovické galerii

Fotograf Kunc představí své fotografie (Foto: MěÚ Otrokovice)Fotograf Kunc představí své fotografie (Foto: MěÚ Otrokovice)
Fotograf Kunc představí své fotografie (Foto: MěÚ Otrokovice)
Kultura 27. 2. 2019 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Vernisáž výstavy fotografií Vladimíra Kunce se za účasti autora uskuteční 4. března v 18.00 hodin v otrokovické galerii. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Romana Stehlíková.

Výstava s názvem Zakázaná Šumava potrvá v Otrokovicích do konce března.

Vladimír Kunc se narodil v říjnu roku 1955 v Havlíčkově Brodě. Fotografování, jeho velký koníček, se mu stalo profesí již v roce 1988. V letech amatérské tvorby získal více jak sto cen na celostátních fotosoutěžích, uspořádal desítky autorských výstav po celé České republice. Tematicky se v té době zaměřoval na reportážní a dokumentární fotografii.

"V devadesátých letech začíná v jeho tvorbě převládat krajinářská fotografie. Natočil dokumentární film o Šumavě a v roce 2004 vyšla jeho knižní prvotina pod názvem Vysočina ve fotografii Vladimíra Kunce. Od té doby se stal autorem více jak třiceti titulů, které zachycující krásy naší vlasti a vydávání knih se stalo jeho hlavní činností. Obrazové publikace, které vznikají, zachycují především krajinu Vysočiny, Šumavy a jižních Čech," dodala Stehlíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam