Zlín: Kde nakoupíte výhodně a originálně?

Zdroj: Pixabay.comZdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com
Komerční sdělení 12. 3. 2019 | Zdroj: Tomáš Osinek

Ať už jste ve Zlíně na návštěvě nebo jste se do města nově přistěhovali, jedno je jisté – jako první budete potřebovat vědět, kam zajít nakoupit základní věci. Abyste nemuseli dlouze hledat, připravili jsme pro vás výběr tradičních i originálních obchodů, kde seženete vše, co potřebujete.

Potraviny

Potraviny jsou základ. Kde ve Zlíně seženete to nejlepší a nejčerstvější? Co se týká supermarketů, najdete zde zástupce téměř každého velkého supermarketu od Albertu až po Makro. V centru je to především Billa, která se nachází jak v nově zrekonstruovaném Obchodním domě Prior, tak v obchodním domě Zlaté Jablko na hlavním náměstí. Pokud chcete nicméně nakoupit bez velkých front a v klidu, doporučujeme navštívit Tesco v obchodním komplexu naproti Zlatému Jablku.

Náš tip: Chcete-li co nejvíc ušetřit, doporučujeme sledovat aktuální letáky jednotlivých obchodů. Můžete tak nakoupit i o desítky procent levněji. Sledujte například aktuální leták Tesco na KompasSlev.cz.

Jestli vám záleží na původu potravin a na bio kvalitě, určitě by vám neměl uniknout obchod Dary Kraje. Zde nakoupíte široký sortiment produktů od lokálních dodavatelů. Ať už se jedná o zeleninu a ovoce, trvanlivé výrobky, nápoje nebo maso, uzeniny či sýry, vždy budete mít jistotu, že máte to nejlepší.

Domácí potřeby

Nedaleko Zlína sídlí snad nejznámější český prodejce věcí do domácnosti, především do kuchyně – Tescoma. Její obchod najdete také přímo ve Zlatém jablku. A pokud sháníte něco specifického, zajděte do Domácích potřeb Krčmář, které se nachází hned na druhé straně náměstí, a kde mají opravdu všechno, na co si vzpomenete.

Květiny

Časem dojde i na květiny. Při stěhování si pravděpodobně budete chtít doplnit byt či dům také o něco zeleného nebo budete shánět pozornost, až půjdete na návštěvu. V takových případech hned zamiřte do květinářství Kytku do bytku, kde vám poradí a uvážou krásnou luční kytici. Pořídíte u nich i designové doplňky do domácnosti nebo drobné dárky pro blízké.

A teď, když už víte, kde sehnat ty nejlepší suroviny, co takhle uvařit nějaký zajímavý recept?

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam