Tři tipy na snídani v centru Zlína: přijďte si pochutnat na „Obchodňák“

Zdroj: Bistrotéka ValachyZdroj: Bistrotéka Valachy
Zdroj: Bistrotéka Valachy
Komerční sdělení 20. 3. 2019 | Zdroj: Martina Žáčková

Obchodní dům Zlín se po rekonstrukci proměnil v místo, kde si notují milovníci dobrého jídla. A to již od rána. Pod jednou střechou si tu můžete vybrat hned ze tří možností, kde začít svůj den chutnou snídaní. Přímo před budovou můžete navíc snadno zaparkovat, na celou první hodinu zdarma.

Tak teď už jen vybrat, který podnik si pro svou návštěvu vyberete:

Tip č. 1: Bistrotéka Valachy

v duchu svého názvu láká na svižné a pestré snídaně v bistro stylu. V nabídce nechybí vejce na různý způsob včetně málo častých vajec do skla či kvalitní hovězí párky z čestru s křenem a hořčicí, servírované s čerstvým kvasovým chlebem upečeným přímo v Bistrotéce.

Gurmány jistě potěší i sendvič Reuben s pastrami a kysaným zelím, chléb s pražskou šunkou, hráškovým pestem a pošírovaným vejcem nebo velký Valachy set. Sladké snídaně zastupuje mléčná rýže se slaným karamelem, pečená špalda s ořechy, ovocem a včelím pylem a lívanec se smetánkem. Vše připravují kuchaři v otevřené kuchyni přímo před vašimi zraky.
Pokud chcete spíš jen něco s sebou, stavte se v prvním podlaží v kornuterii pro čerstvou buchtu, tvaroháčka, chléb s pomazánkou nebo něco dobrého do kornoutu.
Nabídka snídaní: po – pá 7:00 – 10:30, so 8:00 – 10:30, ne 9:00 – 10:30 Více o Bistrotéce

Tip č. 2: Pivní restaurace Budvarka

vsadila na oblíbenou českou klasiku – poctivé a syté snídaně s vajíčky v hlavní roli. Při příchodu obdržíte snídaňovou kartu, v níž jednoduše zaškrtnete, o který pokrm máte zájem a v jakém množství. Míchaná vejce na másle, hemenex, bekenex i omeletu můžete mít až z pěti vajec, k tomu přiobjednanou cibulku, slaninu navíc či strouhaný sýr, tři druhy pečiva a zeleninu.

Ve snídaňovém menu najdete i grilované cigáro, tradiční studený talíř se šunkou, sýrem a máslem nebo zapékané tousty s filírovaným kuřecím prsíčkem a zeleninou. Brzy přibyde novinka – jogurty s müsli. K tomu je samozřejmostí výběr z káv a různých druhů kvalitních čajů.
Nabídka snídaní: denně 7:30 – 10:00 Více o Budvarce

Tip č. 3: Cukrárna a kavárna Eiscafe Delikana

potěší mimo jiné milovníky palačinek, které tu mají na výběr s různými náplněmi – čokoládou, nutellou s lískovými ořechy, lesním ovocem, jahodami, malinami nebo třeba vaječným likérem s banánem.

Pro milovníky fit snídaní jsou připraveny jogurty s müsli a ovocem, 100% fresh džusy z pomeranče a grepu nebo mléčné smoothies a mléčné koktejly s různými druhy ovoce. Nabídku doplňují tousty se šunkou a sýrem a klasické chlebíčky.  
Káva značky L´Anticco, kterou si můžete vychutnat jako tečku za snídaní, je pražena speciálně pro síť cukráren a kaváren Delikana.
Nabídka snídaní: po – so od 7:30, neděle od 8:00 Více o Delikaně

Více o snídaních na Obchodním domě včetně ceníků

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam