Den pohybu pro zdraví: získejte lístky na hokejové mistrovství, suvenýry hokejistů NHL nebo podpisy fotbalistů

Zdroj: Archiv Sportparku RybníčekZdroj: Archiv Sportparku Rybníček
Zdroj: Archiv Sportparku Rybníček
Komerční sdělení 7. 5. 2019 | Zdroj: Petra Kučerová

Už v sobotu 11. května ve 13 hodin se otevřou brány Sportparku Rybníček Staré Město, aby tam mohl začít velkolepý Den pohybu pro zdraví. Velcí i malí si budou moct vyzkoušet dvacítku nejrůznějších sportů, ale také se zapojit do soutěží. Výhrou mohou být například vstupenky na mistrovství světa v hokeji v Bratislavě a spousta dalších atraktivních cen, které se budou losovat několikrát v průběhu dne.

Až projdete bránou Sportparku Rybníček, doporučujeme dobře uschovat vstupenku s mapkou areálu. V průběhu dne se totiž budou losovat právě tyto vstupenky a ceny jsou více než zajímavé. „Získat můžete například hokejku Henrika Lindquista nebo Filipa Chytila, kšiltovku Jakuba Voráčka, míč podepsaný fotbalisty 1.FC Slovácko nebo hokejový reprezentační dres s podpisy všech hráčů a další ceny,“ láká bývalý hokejový reprezentant a vicemistr světa v hokeji Jaroslav Balaštík z Nadačního fondu Sportovní agentura Slovácko, díky kterému se podařilo tyto skvělé ceny získat.

Obrovským lákadlem ale budou i další ceny. „K dispozici máme a v průběhu sobotního dne vylosujeme celkem 14 vstupenek na mistrovství světa v hokeji na celý hrací den, které věnoval jeden z partnerů akce Česká pojišťovna. Myslím, že to už stojí za to přijít a užít si s námi den plný pohybu pro zdraví,“ dodává s úsměvem Jaroslav Balaštík.

Těšit se navíc můžete na autogramiádu fotbalistů 1.FC Slovácko a dalších sportovců nebo se zapojit do nácviku aerobní sestavy s Akropolis UH. Své umění na pódiu předvede například Aikido Staré Město a do discgolfu vás zasvětí jeden z nejlepších hráčů České republiky Matěj Vojtík. I všechny ostatní spolky se ale pečlivě připravují a ladí svou prezentaci a program, aby právě jejich stanoviště bylo tím největším lákadlem pro přítomné děti i dospělé.

Den pohybu pro zdraví pořádá TC Staré Město a Nadační fond Sportovní agentura Slovácko pod heslem „Tablet i mobil nechej doma a pojď se s námi hýbat!“.

Hlavním cílem akce je začlenění pohybu a sportu do běžného života dětí, propojení a prezentace sportovních spolků, rozšíření veřejného povědomí o sportovním vyžití v regionu a v neposlední řadě aktivní zapojení mateřských a základních škol jakožto nositelů myšlenky „POHYBEM PRO ZDRAVÍ“.

Vše důležité najdete na webu nebo ve facebookové události.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam