Výjimečné zážitky čekají mnohem blíž, než myslíte

Zdroj: Archiv Grandhotel TatraZdroj: Archiv Grandhotel Tatra
Zdroj: Archiv Grandhotel Tatra
Komerční sdělení 10. 5. 2019 | Zdroj: Šárka Krejčířová

Ještě jste se nerozhodli, která místa letos prozkoumáte? Zkuste strávit léto na Moravě. Ať už chcete romantiku, aktivní dovolenou plnou adrenalinu, nebo toužíte užít si pohodové rodinné chvilky v krásném prostředí, Beskydy vás zaručeně nezklamou.

Grandhotel Tatra nabízí nespočet možností, jak se svým zaslouženým volnem naložit. Půjčte si kola a projeďte se po nedaleké cyklostezce, vyrazte na piknik, do lesů na houby a na bylinky. A pak všechny své celodenní prožitky vstřebejte v našem wellness centru s plaveckým bazénem, venkovními vířivkami s výhledem na majestátní hory, nebo dopřejte svému tělu blahodárné účinky sauny. Děti se mezitím zabaví na venkovním hřišti, ve vnitřním dětském koutku, na skákacím hradu a na kolech.

Připravili jsme pro vás balík plný výhod s názvem LÉTO NA TATŘE. Užijte si luxusu našeho hotelu a kouzla okolní přírody už za 2269 Kč za osobu/noc. Při rezervaci nezapomeňte zmínit heslo zlin.cz, které vám kromě nezapomenutelné dovolené zajistí také malé překvapení na pokoji.

Napište nám nebo zavolejte a my vám řekneme víc.
Více informací najdete na www.grandhoteltatra.cz na mailu reception@grandhoteltatra.cz nebo telefonicky na +420 724 604 406.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam