Sezóna Ševců nekončí. Po porážce 2:3 v Olomouci jdou v nadstavbě dál

OLOMOUC - Jak vratká je ve fotbalové nadstavbě hrana úspěchu a neúspěchu. Těsně před koncem odvety jejího semifinále v Olomouci nastřelil domácí Beneš tyč Rakovanovy branky. Štěstí stálo v tu chvíli na zlínské straně a ejhle: postup do dalších bojů proti Mladé Boleslavi. V pátek se jde ve Zlíně zase na dobrý fotbal

Hosté hráli hlavně v první půli hodně dobře, hned na úvod se trefil Podio a když domácí vyrovnali Lalkovičem, zpražil je po chvíli po moc hezké akci Džafič.

Jenže bijec Poznar nedal ve druhém poločase dvě šance a Sigma zase prokázala kvalitu.

V 66. minutě Nešpor a za dvě minuty poté Houska přilili zápasu totálně dramatický náboj.

Za zmínku stojí nešťastné účinkování Železníka. Dvě žluté karty po necelých dvou minutách pobytu na hřišti a vyloučení.

Závěr ale Zlínští ustáli a jako málokdy mohli slavit porážku.

Sigma Olomouc – Fastav Zlín 3:2, postup ovšem po výhře 1:0 na vlastním hřišti pro Zlín.