Majiteli před očima hořelo auto

Foto: HZS ZKFoto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Hasiči a policie 1. 6. 2019 | Autor: TZ HZS ZK

KROMĚŘÍŽSKO - Hasiči ze stanice Holešov a dobrovolní hasiči z Roštění byli včera krátce po deváté hodině večerní vysláni krajským operačním střediskem hasičů k hlášenému požáru osobního vozidla na lesní cestě za obcí Roštění na Kroměřížsku.

Po příjezdu hasičů bylo vozidlo celé v plamenech. Jedním proudem hasební vody požár během pár minut uhasili. Hořící vozidlo se však nacházelo v těsné blízkosti lesa a požár tak zasáhl nejbližší stromy. Ty hasiči ochlazovali vodou. Místo požářiště kontrolovali termokamerou a dohašovali skrytá ohniska.

Na místo si velitel zásahu povolal vyšetřovatele hasičů. Majitel vozidla vyšetřovateli sdělil, že zapadl v bahnitém terénu. S vozidlem se delší dobu snažil vyjet, což se mu ale nepodařilo a vozidlo začalo hořet. Vyšetřovatel jako příčinu vzniku požáru stanovil nepředpokládané změny provozních parametrů. Požár vznikl v motorové části auta a poté se rychle rozšířil na celé vozidlo, ze kterého zbylo jen ohořelé torzo. Škodu si majitel vyčíslil na deset tisíc korun.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam