Ve Slušovicích po srážce s nákladním autem zemřela chodkyně.

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 7. 6. 2019 | Autor: TZ Policie ČR

SLUŠOVICE - Dnes odpoledne došlo ve Slušovicích k tragické dopravní nehodě. Chodkyně podlehla zraněním způsobených při střetu s nákladním autem. Jedná se o čtvrtou smrtelnou nehodu v letošním roce v okrese Zlín.

Krátce po jedné hodině po poledni došlo ve Slušovicích na silnici vedoucí do obce Neubuz k tragické nehodě. Čtyřicetiletý řidič nákladního vozidla Man jel směrem od centra. Bylo to ve chvíli, kdy pravděpodobně přecházela silnici bez přechodu pro chodce dvojice osob. Došlo ke střetu nákladního vozidla s oběma osobami.

Sedmasedmdesátiletá chodkyně bohužel utrpěla při střetu zranění neslučitelná se životem. Osmileté dítě utrpělo zranění středně vážného charakteru a bylo převezeno do nemocnice.

Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku ke zjištění ovlivnění alkoholem. Tato byla negativní. Na zjišťování okolností této dopravní nehody se podílí dopravní policisté i kriminalisté. K vyšetřování bude přizván znalec v oboru doprava.

 Po dobu vyšetřování nehody byla silnice uzavřena. K obnovení provozu došlo krátce před pátou hodinou odpolední.

Policisté žádají případné svědky nehody, aby podali své svědectví. Případné informace mohou sdělit na jakékoliv policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam