Příroda, wellness i nový dětský park: zažijte pestré léto ve Velkých Karlovicích

Zdroj: Resort ValachyZdroj: Resort Valachy
Zdroj: Resort Valachy
Komerční sdělení 17. 6. 2019 | Zdroj: Martina Žáčková

VELKÉ KARLOVICE - Týden u moře a pak alespoň týden „doma“ na horách: to je trend letních dovolených, který poslední dobou vyznává čím dál víc lidí. Jestli přemýšlíte, kam letos vyrazit, zkuste Velké Karlovice.

Tato malebná obec u slovenské hranice je pro mnohé Zlíňany již dlouho oblíbeným výletním cílem, takže popisovat krásy zdejší přírody by bylo nošením dříví do lesa. Stačí jen připomenout neporušené a čisté lesy, krásné výhledy z hřebenů hor, dřevěné chaloupky a stáda ovcí, které jsou úžasnou kulisou pěších i cyklistických výletů, a k tomu wellness a další pestré aktivity – ať už cestujete ve dvou, nebo s dětmi.

Přes den můžete vyrážet na výlety, po návratu vám prvotřídní zázemí pro odpočinek poskytne Resort Valachy se čtyřmi hotely, relaxačním centrem Wellness Horal, golfovým hřištěm a dalšími službami včetně vyhlášené krajové gastronomie.

Resort Valachy Velké Karlovice

Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal připravily na prázdniny pobytové balíčky pro páry i pro rodiny s dětmi nabité bonusy: od polopenze a neomezeného vstupu do wellness přes masáž, beauty ošetření a degustační večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka až třeba po lekci golfu, projížďku na segwayi nebo piknik v přírodě. Ve Spa hotelu Lanterna, který je svou klidnou atmosférou jako stvořený pro páry, je v ceně i oběd.

Resort Valachy Velké Karlovice

Tím, co vás zde zaručeně bude bavit nejvíc, je možnost neomezeného vstupu do Wellness Horal s termálními bazény, fitkem a saunovým světem s nabídkou exotických masáží a saunových rituálů. Každé ráno tu pořádají rituál speciálně pro děti. Masáže na špičkové úrovni provádějí rodilí maséři z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie, novinkou jsou beauty ošetření ojedinělou ayurvédskou kosmetikou Lakshmi. Následné slunění na venkovních terasách u drinku, šálku kávy či dobré knihy je skutečným balzámem na nervy.

Resort Valachy Velké Karlovice

Těm, kdo dávají přednost jednoduššímu a levnějšímu ubytování, doporučujeme hotel Galik nebo hotel Pod Javorem, u nějž nyní navíc vzniká nové centrum dětské zábavy – Kulíškův park.

Všechny hotely jsou od sebe vzdáleny do tří kilometrů a propojeny hotelovým transferem. Obklopují je značené okruhy pro běh a nordic walking, vede kolem nich cyklostezka Bečva, najdete tu i Kulíškovu naučnou stezku, venkovní hřiště a další dětské aktivity, tenisový kurt, půjčovnu segwayů a elektrokol nebo bowling.

Resort Valachy Velké Karlovice

Zpestřením jsou každodenní ranní lekce jógy, dvakrát týdně kurzy pečení valašských frgálů nebo středeční podvečery s živou muzikou a nedělní grilování s cimbálem na terase hotelu Horal. Za vyzkoušení stojí i novinka v podobě programu Golf pro každého, při němž si můžete zábavnou formou zkusit golf na Golfovém hřišti Horal.

To vše s péčí milého personálu, který v sobě nezapře vyhlášenou valašskou pohostinnost. Zkrátka ideální místo, kde prožít nezapomenutelné prázdniny.

Náš tip:

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam