V Rožnově bude týden uzavřený most u Eroplánu

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 14. 8. 2019 | Autor: Irena Frolová

ROŽNOV POD RADHOSTĚM - Od 19. do 25. srpna bude ze směru od Frenštátu pod Radhoštěm a hotelu Eroplán pro osobní i nákladní dopravu z důvodu oprav uzavřen most přes řeku Bečvu. Z tohoto důvodu bude dočasně přesunuta i autobusová zastávka, informovala server Zlin.cz Jitka Porubová z rožnovské radnice.

S týdenní částečnou uzavírkou mostu v době od 19. srpna do 25. srpna 2019 musejí počítat řidiči, kteří by v Rožnově pod Radhoštěm chtěli přejet most přes řeku Bečvu u hotelu Eroplán. Most letos prošel rekonstrukcí a nyní v rámci těchto oprav musí ještě proběhnout realizace mostních závěrů, která si vyžádá opět částečné uzavření mostu pro osobní i nákladní dopravu. "Doufáme, že toto uzavření mostu, bude již poslední," sdělil starosta města Roman Holiš.

"Pro řidiče ve směru od Frenštátu p.R. a Slovenska je tak navržena objízdná trasa. Uzavírka pozemní komunikace se dotkne i cestujících autobusovou dopravou, ti budou muset využít zastávky Loana místo zastávky Palackého," uvedla Jarmila Karlíková z odboru správy majetku rožnovského městského úřadu.

Podrobné informace k částečné uzavírce mostu najdou lidé na webových stránkách rožnovské radnice.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam