Hvězda chystá Báseň o lidech a andělech Cirku La Putyka

Ilustrační foto (Foto: MKUH)Ilustrační foto (Foto: MKUH)
Ilustrační foto (Foto: MKUH)
Co se děje 14. 10. 2019 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Kultovní představení Cirku La Putyka Up End Down s nespočtem repríz u nás i v zahraničí zamíří také do kina Hvězda v Uherském Hradišti. Server Zlin.cz o tom informoval mluvčí hradišťských městských kin Jaromír Orel.

Projekce záznamu představení z pražského divadla Jatka78 v unikátním provedení za doprovodu živého symfonického orchestru tu začíná v sobotu 19. 10. ve 20:30.

Up End Down je novocirkusová báseň o andělech a lidech, křižovatka nebe a země, narození a smrti, vzpomínek a přítomnosti, vzletů a pádů. Populární filmová a divadelní kritička Tereza Spáčilová Up End Down pro iDnes.cz recenzovala takto:

"Novocirkusová báseň o lidech a andělech nechává vše, co Novák dosud dělal, několik světelných let za sebou (...) Je autor pokorný, pro kterého je prvořadý obsah a tvar, nikoli šok nebo exhibice. Divákovi tak nabízí fantastický smyslový zážitek, zároveň mu však ponechává dostatek prostoru, aby si vychutnal i ryze poetické pasáže. Současně se tak smějeme i přemýšlíme, tajíme dech i pláčeme; a všeho je tu tak akorát."

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam