Smutná neděle. Zlín – Karlovy Vary 1:4

ZLÍN - Po páteční výhře nad Mladou Boleslaví si Berani ze Zlína brousili rohy na karlovarskou Energii. Jenže jim v utkání nevyšlo téměř nic a dál zůstávají na poslední příčce tabulky.

Slušný úvod domácích Karlovarští přestáli a pak udeřili. Zlínští zahráli přes všechny čáry, následovalo buly, Vondráček našel trestuhodně volného Koblasu a ten v 10. minutě propálil Čiliaka.

Berani spálili pár pěkných příležitostí a ve 36. minutě je krutě ztrestal exzlínský Tomáš Rachůnek, v nájezdu dvou na jednoho vyčkal nejpříhodnější chvíle a báječně trefil.

Živou vodu nalil domácím navrátivší se Fořt, pět sekund před druhou sirénou snížil na 1:2.

Hosté pak ve třetí části hodně zlobili v protiútocích, ale Čiliak odolával.

Když opustil svoji klec, hosté dvakrát v power play mířili přesně do prázdné branky.

Nejdříve Polák a po něm ještě Kohout, jehož marně stíhal domácí Nosek hrající svůj 1000. zápas.

PSG Berani Zlín – Energie Karlovy Vary 1:4.