Víkend bez bodu. Berani podlehli Liberci 3:4

ZLÍN - V pátek podlehli Kladnu na jeho ledě 0:1. Těsnou porážku o jediný gól si hokejisté Zlína zopakovali o dva dny později, kdy na svém ledě nestačili na Liberec. Smolné prohry vždy po těžkém boji nahlodávají psychiku a srážejí tým hodně dolů v tabulce.

V utkání 19. kola Tispsport extraligy začali lépe hosté, vyhráli čtyřikrát po sobě a zálusk na pátý úspěch si udělali hned v 6. minutě po gólu Zachara.

Berani ale za 49 vteřin připravili odpověď, kotouč procpal za Hrachovinu vysoký bek Ferenc.

Jenže pak se úsek mezi trefami ještě zmrskl. Liberecký Marosz poslal Tygry znovu do vedení, a to hned za 23 vteřin.

Domácí pak pohrdli několika nadějnými příležitostmi a ve druhé třetině bylo zle.

Střelecké statistiky si vylepšil Hudáček a po něm ještě Musil.

Pak ale ujel Okál a snížil na dvougólový rozdíl.

Kontaktní gól ovšem Zlíňané přidali až tři minuty před koncem Fryšarou a hosté si pak cenné vítězství už vzít nenechali.

PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 3:4.