TVOŘIVÉ VÁNOČNÍ DÍLNY v místnosti č. 101, v přízemí budovy radnice
15. – 17. 12. od 9:00 do 18:00 Tradiční floristická díla s Evou Daniekovou z Odboru městské zeleně
19. – 21. 12. do 9:00 do 16:00 Vánoční dílna s Janou Svobodovou z Ateliéru Radost
1. Adventní neděle 27. 11. – Slavnostní rozsvícení vánočního stromu
- 15:45 slavnostní fanfáry trubačů zahájí Adventní čas
- 16:00 Pavel Šporcl, housle sólo; Vojtěch Szabó, akordeon
- 16:30 rozsvícení vánočního stromu primátorem města Zlína
- 16:40 vánoční bubble show pro děti i dospělé
- 17:00 zahájení Ježíškovy pošty
- 17:30 Event Jazz Trio
Dále se můžete těšit na adventní zpívání s dětmi, punč, svařák, medovinu, sladké a slané pokrmy, pro děti bude připraveno vánoční malování na obličej a v přízemí budovy radnice, v místnosti č. 101 od 10:00 do 18:00 bude prodej adventních věnců a vánočních ozdob.
Pondělí 28. 11.
16:00 filmová projekce pro děti
17:30 CESTUJÍCÍ HUDBA – songy starých beatníků
Úterý 29. 11.
16:00 filmová projekce pro děti
17:30 B.P.T. ZLÍN – sedmihlasová skupina s akustickým doprovodem
Středa 30. 11.
16:00 filmová projekce pro děti
17:30 MOTÝL band CZ – živá hudba k tanci i poslechu
Čtvrtek 1. 12.
16:00 děkovný vánoční koncert – Collegia A. Dvořáka konaný v rámci plánování sociálních služeb – přímý přenos z obřadní síně radnice
17:30 ROCK&ROLLERS – zlínsko-ostravská kapela hrající největší rock´n´rollové hity všech dob
Pátek 2. 12.
16:00 Horňácká cimbálová muzika a Kuželvoské zpěvulky
17:30 READY KIRKEN – oblíbená pardubická poprockková skupina slaví letos své 20. výročí
Sobota 3. 12.
16:00 Ateliér ZEBRA Zlín – sněhobílé hudební pásmo dětí
17:30 ARGEMA – česká rocková kapela
2. Adventní neděle 4. 12. – Mikulášská neděle
Čertovská show s JIRKOU HADAŠEM, setkání Mikulášů, čertů a andělů, jízda na mikulášských ponících, vánoční dílnička s Rádiem ČAS – zdobení perníčků, malování na obličej, tvoření vánočních ozdob, Mikulášská nadílka pro všechny děti
18:00 host. JUMPING DRUMS – vánoční bubenická show
Pondělí 5. 12.
16:00 filmová projekce pro děti
17:30 JAMTOUR – folk-countr kapela z Kroměříže
Úterý 6. 12.
16:00 odpoledne s FILMOVÝM UZLEM ZLÍN – animační dílny, promítání krátkých animovaných snímků
17:30 KAČES a spol. – zlínská populární hudební formace
Středa 7. 12.
16:00 filmová projekce pro děti
17:30 VELKÝ DECHOVÝ ORCHESTR ZLÍN – nejen vánoční koledování…
Čtvrtek 8. 12.
16:00 filmová projekce pro děti
17:30 PAVEL CALLTA – mladý zpěvák, hudebník a textař, který si jde svou vlastní cestou…
Pátek 9. 12.
16:00 filmová projekce pro děti
17:30 STARWALK – rocká muzika v elektroakustických aranžích
Sobota 10. 12.
10:00 Dětský folklorní soubor TRNEČKA Zlín
10:45 Divadlo PARNAS Brno – Pohádka o krtečkovi a myšce
16:00 NEOPETS – mládežnická kapela ZUŠ Konice
17:30 FRANTIŠEK NEDVĚD + kapela Tiebreak – country, folk a trampská muzika
3. Adventní neděle 11. 12. – Adventní neděle s Petrou Janů
Vánoční stan s COUNTRY RÁDIEM – čaj nebo káva zdarma, fotokoutek, malování na obličej, Dětský folklorní kroužek Fryštáček z Fryštáku patřící pod Valašský soubor Kašava, Cimbálová muzika Andrýsek z Fryštáku patřící pod ZUŠ Morava, Folklórny súbor Terchovec, Detský folklórný súbor Terchovček a ženská spevácka skupina PODOLIE – Terchová, Slovenská republika
17:30 host: PETRA JANŮ
Pondělí 12. 12.
16:00 B.P.M. – ZUŠ Malenovice
17:30 F DUR JAZZBAND – třináctičlenná formace špičkových hudebníků ze Zlína, která působí na klubové a festivalové scéně od roku 1994
Úterý 13. 12.
16:00 Dětský foklorní soubor VONIČKA A CM PALÉSKA – vánoční koledování
17:00 MĚSTSKÉ DIVADLO ZLÍN – Koleda, koleda, divadlo – přijďte si zazpívat známé vánoční písně s herci MDZ
18:00 TĚŽKEJ POKONDR – Roman Ondráček a Miloš Pokorný
Středa 14. 12.
16:30 DASHA a kapela PÁJKY PÁJK
18:00 Česko zpívá koledy se Zlínským deníkem – celorepubliková akce
18:30 REFLEXY – zlínská pop-rock kapela
Čtvrtek 15. 12.
16:00 Bartošův dětský folklorní soubor – Ten vánoční čas – valašské koledování s písničkami
17:30 MARATHON BAND Dušana Mathona
Pátek 16. 12.
16:00 ZŠ a MŠ Tečovice – anglické pásmo Merry Christmas a lidové pásmo Na nohy zebe
16:45 Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění, o.p.s., herecký ateliér Slyšte, slyšte, pastuškové
18:00 ALRIGHT NOW – mladý pop-rock z Brna
Sobota 17. 12.
10:00 LOUDADLO – loutková revue Na kouzelném paloučku + JÚ a HELE
16:00 PATRIK KEE – vánoční oneman show
17:30 YVETA BLANAROVIČOVÁ – herci ze Slováckého divadla UH – muzikálové a světové písně a písně z muzikálu Pokrevní bratři z Uherského Hradiště
4. Adventní neděle 18. 12. – Andělská neděle – Naděje zrození
Divadlo KUFR – pohádka Vánoční hra aneb Co Andělé zvěstovali (15:00), R.O.C.K. BABY netradiční rockový sbor z UH, vánoční dílnička s Rádiem Čas – zdobení perníčků, malování na obličej, tvoření vánočních ozdob, jízda na ponících, Lucerničky pro Anetku vyrobiliy uživatelé a pracovníci Domovinky, centra denních služeb pro seniory Charity Zlín (benefiční akce), prezentace FILMOVÉHO UZLU ZLÍN, Nadace Korunka Luhačovice…a spousta velkých andělů
17:00 host: VLADIMÍR MERTA
18:00 AG FLEK
Pondělí 19. 12.
16:00 FOGGY WAY – ZUŠ Zlín
16:45 MUŽÁCI ze Zlína – slovácké písně a vánoční koledy
17:30 VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ PRO VŠECHNY NEMOCNÉ DĚTI – pásmo vánočních písniček a povídání se skupinou ŠAJTAR připravené ve spolupráci s Dětským oddělením KNTB Zlín
Úterý 20. 12.
16:00 VOTĚCH SZABÓ & Noir et Blanc
17:30 RECITAL – zlínská akustická hudební formace
Středa 21. 12.
16:00 ZE-SWA-HOO BAND – ZUŠ Zlín, Jižní Svahy
17:30 VOXEL – folk-pop Václava Lebedy
Čtvrtek 22. 12.
Betlémské světlo z rukou skautů – bude možno si odnést v Lucerničce pro Anetku, výtěžek befeničního prodeje podpoří malou slečnu s onemocněním SMA
16:00 ADD GOSPEL – Gospel je hudba inspirovaná vírou… sbor z Přerova
17:30 KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS
19:00 ŠÁRKA MARKOVÁ a originální vánoční diskotéka s MARTINEM HRDINKOU
Změna programu vyhrazena.