Ochutnej Zlín (kabaret o stycích)

Divadlo

On a Ona před a po. Co muži říkají ženám, aby získali to, co ještě nemají. Co ženy nabízejí mužům, aby dosáhly toho, co chtějí. A co s tím udělají, když to dostanou?

Matěj Randár | OCHUTNEJ ZLÍN (KABARET O STYCÍCH) | na motivy hry Arthura Schnitzlera REJ

Tady a teď. Ve Zlíně. O Zlíně. Nádraží, hotel Moskva, obchodní dům Baťa, čtvrtdomek, U sedmi 7 hříchů, filmové ateliéry, Café Archa a Kongresové centrum. Osm postav, které ztvární dva herci, se potkává na osmi notoricky známých zlínských místech v osmi situacích, v nichž se odhalují jejich touhy a frustrace. A nebudou jen hrát, budou i zpívat za živého doprovodu kapely „pouličních“ muzikantů.

Když Arthur Schnitzler napsal v roce 1897 svou hru Rej (Der Reigen, česky také Kolo nebo Dokolečka dokola), v níž se značnou dávkou humoru vykreslil kolotoč situací směřujících vždy k jednomu cíli, a sice milostnému aktu, vyvolalo to obrovský skandál. Kniha označovaná jako pornografická dokonce nesměla v některých zemích vycházet až do roku 1982. Dnes už nás otevřené dialogy o sexu na jevišti nepřekvapí. Přesto nám ten původní Schnitzlerův obraz společnosti, která je díky tomu nejzákladnějšímu pudu spojena napříč sociálními vrstvami a bublinami, připadal nadčasový. A tak napsal Matěj Randár jeho současnou verzi a události přesunul ze Schnitzlerovy rodné Vídně do svého rodného Zlína.

Čeká vás žhavě aktuální kabaret o ženách, o mužích, o jejich stycích, o dnešku a o Zlíně.

Hrají: Aneta Porubová, Pavel Procházka,
Pouliční umělci:Veronika Porubová, Jan Pospíšil, Stavros Pozidis, Richard Žilák
Scénář: Matěj Randár | Režie: Hana Mikolášková | Dramaturgie: Vladimír Fekar

Městské divadlo Zlín - Dílna 9472

  • Ulice: třída T. Bati 4091/32
  • Město: Zlín
  • PSČ: 761 87
  • Země: ČR

Kalendář akcí

Vojtěch
<< <  Duben 2018  > >>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam