Francois Veber: S barvou ven!

Divadlo

Bravurní společenská komedie, která si velice chytře pohrává s lidskými předsudky. Neobyčejný příběh obyčejného muže, který se veze na vlně politicky nekorektního humoru. Hrají: Jaromír Nosek, Jan Vlasák, Máša Málková, Martin Kraus, Petr Motloch a Branislav Kotiš. Režie: Jiří Seydler Produkce: Divadlo v Rytířské Praha Délka představení cca 2:00 hod.

Francois Pignon, plachý a nevýrazný účetní v továrně na prezervativy je jednoduše smolař. Manželka se s ním rozvedla, jeho čtrnáctiletý syn s ním nemluví a ke všemu ho ještě chtějí vyhodit z práce. Snad by i spáchal sebevraždu, kdyby ho včas nezadržel jeho nový soused, bývalý podnikový psycholog. Ten mu poradí senzační trik, jak si své místo udržet. Žádná solidní firma si přece nedovolí dát padáka zaměstnanci s homosexuální orientací, neboť by mohla být nařčena z nekorektnosti. Že Pignon není gay? Nevadí! Dokonce ani nemusí měnit své chování. Pokud se podaří takovou „kachnu“ mezi zaměstnanci dostatečně rozkřiknout, začnou se jinak chovat oni sami. A z šedé úřednické myši se v tu ránu stane obletovaný a pro firmu nepostradatelný člověk…

Renomovaný francouzský autor Francois Veber, který je mimo jiné podepsán pod jedním z největších současných komediálních hitů Blbec k večeři tentokrát napsal bravurní společenskou komedii, která si velice chytře pohrává s lidskými předsudky a animozitami (nejenom na pracovišti). Ve sledu zábavných scén a vypointovaných dialogů předvádí, jak rychle se šíří a nabalují drby a různé „zaručené“ informace. A ukazuje, že náš osud z části závisí hlavně na tom, jak dobře dokážeme hrát naši veřejnou roli.

UTB Zlín - Academia centrum

  • Ulice: Mostní 5139
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Země: ČR

Agentura September

  • Ulice: Tř. T. Bati 190 (budova Archa, vstup od parkoviště pod kostelem)
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Kalendář akcí

Bohuslav
<< <  Říjen 2018  > >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam