Michal Nesvadba: Michal k snídani

Akce pro děti

Umělecká agentura Pragokoncert připravila pro děti z Uherského Hradiště a okolí vystoupení Michala Nesvadby s programem „Michal k snídani“. Vystoupení je připraveno na sobotu 11.listopadu v 10:00 hod. v kině Hvězda v Uherském Hradišti.

Zábavné a poučné představení! Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala. Co třeba jablíčko v županu, máte to rádi...! tak na tohle jablíčko a jak mu to sluší právě v županu, jakou bude mít barvu a zda s kapucí nebo bez a mnoho dalších se už nyní můžete těšit právě v představení Michal k snídani.

Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždy hladoví! Neméně důležitá je pointa tohoto představení! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené!

Záhady jsou strašně fajn, tak přijďte rozluštit tu o záhadě posledního nedojedeného sousta na talíři!

Nenechte si ujít zážitek s Michalem, představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí.

Dítě do 3 let může jít zdarma v doprovodu dospělého, bez nároku na sedadlo v sále (tzn. dítě sedí dospělému na klíně).

Kino Hvězda Uherské Hradiště

  • Ulice: nám. Míru 951
  • Město: Uherské Hradiště

Kalendář akcí

Ljuba
<< <  Listopad 2014  > >>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam