Zdeněk Izer: AUTOKOLEKTIV

Divadlo , Další: , Ostatní

Známý bavič, komik a imitátor ZDENĚK IZER přijede do Uherského Hradiště se svou novou zábavnou talk show „AUTOKOLEKTIV“!

Ve čtvrtek 9. listopadu od 19:00 hodin v kině Hvězda v Uherském Hradišti Vám potečou slzy smíchu! Bavit Vás přijede jeden z našich nejlepších a nejpopulárnějších bavičů – ZDENĚK IZER. Tentokráte se svou novou zábavnou talkshow „AUTOKOLEKTIV“!

ZDENĚK IZER si pro Vás připravil fantastickou show, při které nezůstane jedno oko suché. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. To vše v živém podání, bez jakéhokoliv playbacku, doplněné nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

ZDEŇKA IZERA není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!) a dlouhá léta baví návštěvníky sálů po celé České republice ale i na Slovensku. Nenechte si ujít tuto jedinečnou „one man show“ našeho nejpopulárnějšího baviče.

Vstupenky je možno zakoupit na pokladně kina a v prodejně Record Music v Prostřední ulici.

Pro velký zájem o vystoupení Zdeňka Izera jsme přidali do sálu 20 přístavků! Přístavky je možné zakoupit pouze na pokladně kina Hvězda.

Kino Hvězda Uherské Hradiště

  • Ulice: nám. Míru 951
  • Město: Uherské Hradiště

Kalendář akcí

Daniel
<< <  Listopad 2016  > >>
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam