Mikulášský fryštácký jarmark, tentokrát s Bárou Basikovou

Ostatní , Další: Akce pro děti, Hudba

  • Datum konání: So, 9. 12. 2017
  • Čas konání: 08:30
  • Místo konání: Fryšták

V sobotu dne 9. 12. 2017 proběhne na náměstí Míru ve Fryštáku Mikulášský fryštácký jarmark, a to od 8,30 do 14,30 hodin. 

I tentokrát bude pro všechny připravena pestrá nabídka zboží – nejrůznějšími potravinářskými produkty počínaje, až po keramiku, šperky, dřevěné hračky a jiné zboží, které může být pro návštěvníky zajímavou inspirací k nákupu vánočních dárků. A určitě nebude chybět voňavá medovina, či tradiční punč a bohaté občerstvení. Na prázdno nepřijdou pilné a šikovné fryštácké kuchařky a hospodyňky, pro které bude připravena soutěž O nejlepší jam nebo marmeládu z letošní úrody ovoce. Tři vítězné produkty si jako vždy odnesou zajímavou cenu.

Vedle tradičních tvořivých dílniček pro děti proběhne na připraveném pódiu bohatý kulturní program. V jeho úvodu se na chvíli vrátíme k uplynulému Podzimnímu fryštáckému jarmarku, kdy fryštácké veřejnosti představíme účastníky 1. Fryštáckého řezbování a jimi zhotovená díla. Vyřezané sochy zůstávají v našem městě a stanou se ozdobou některého z fryštáckých zákoutí.

Hlavním číslem programu bude vystoupení zpěvačky Báry Basikové, které začne v 10,00 hodin. Po krátkém sólovém vystoupení zazpívá Bára Basiková koledy společně s dětským souborem Fryštáček. Jinak se v průběhu dopoledne ještě představí Kašavští gajdoši, country kapela Pěšáci a kapela Jazzbook.

Premiérou kulturního dopoledne bude kuchařská show Járy Bonna. Nechte se překvapit, co si pro účastníky Mikulášského fryštáckého jarmarku připraví.

No, a protože se jedná o Mikulášský jarmark, tak samozřejmou součástí dopoledne bude děti i návštěva sv. Mikuláše, který si spolu se svojí nezbytnou družinou – čertem a andělem, pro všechny přítomné dětí připraví nějakou tu drobnost. Na závěr si snad lze jen přát, aby počasí bylo tentokrát k pořadatelům, prodávajícím a hlavně k návštěvníkům poněkud shovívavější než na jarmarcích předcházejících. Na bohatou účast se těší pořadatelé jarmarku.

Fryšták

  • Město: Fryšták
  • PSČ: 763 16
  • Země: ČR

Kalendář akcí

Filip
<< <  Květen 2019  > >>
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam