Redline Partner. Když chcete ušetřit za telekomunikace

ZLÍN - Ty nejlepší podmínky napříč telekomunikačním trhem, což představuje průměrnou úsporu kolem 30 procent. To je jedna z nabídek pro firemní klientelu od zlínské společnosti Redline Partner. Stojí za ní Jan Pančocha a Ondřej Bezděk, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti telekomunikací a informačních technologií.

Optimalizace firemního volání je jednou ze stěžejních aktivit Redline Partner. „Prvním krokem, který pro klienty vždy děláme, je podrobný audit aktuálních telefonních služeb. Díky tomu získáme přesnou představu, co firma potřebuje. Následně poptáváme všechny operátory s tím, že chceme nacenit námi danou strukturu a rozsah služeb,“ vysvětluje Jan Pančocha s tím, že tímto přístupem se dá proti individuálním poptávkám dostat na jiné ceny. „Pro operátory jsme partnery, kterým nabízejí opravdu ty nejvýhodnější podmínky hned napoprvé,“ vysvětluje. Pro firmy je navíc velmi zajímavý obchodní model. „Funguje to tak, že naše odměna se počítá až z finančního rozdílu mezi současnými a nově vyjednanými podmínkami. Obvykle se naše odměna tvoří asi 10 procent z uspořené částky,“ říká Ondřej Bezděk.

Redline Partner navíc nabízí zákazníkům i další služby v podobě výběru, nákupu a nastavení vhodného ICT vybavení od telefonů a počítačů až po pobočkové ústředny. V nabídce i školení Další činností Redline Partner je školení v oblasti telekomunikací a IT. „Při naší činnosti jsme se neustále setkávali a setkáváme s tím, že řada uživatelů má značné mezery v užívání informačních technologií, což jim neumožňuje využít jejich potenciál naplno. Reagovali jsme na to nabídkou individuálního školení pro vyšší a střední management,“ vysvětluje Jan Pančocha. Zákazníci přitom nejčastěji poptávají informace a know-how o sdílení dokumentů, zálohování dat a efektivního využívání e-mailových služeb. V oblasti školení je Redline Partner aktivní i vůči veřejné správě a školám, kdy nabízí pomoc například se zaváděním a zvládáním multimediálních výukových programů. Více informací na webové adrese www.redlinepartner.cz. /tic/

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x