10 nejlepších tipů na vánoční dárek z Beskyd

VELKÉ KARLOVICE - Máte už pohromadě všechny vánoční dárky? Přidejte vašim blízkým pod stromeček hezký zážitek! Relaxační víkend v krásné přírodě Beskyd v útulném wellness hotelu, exotická masáž nebo třeba gurmánský zážitek: to jistě uvítá každý. Inspirujte se žebříčkem nejprodávanějších dárků z vyhlášeného Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích

1. Wellness den pro zdraví:    NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Celodenní pobyt v relaxačním centru Wellness Horal s exotickou masáží a tříchodovým obědem pořídíte za velmi příznivou cenu od 1 490 Kč. V útulném areálu s termálními bazény, saunovým světem se saunovými rituály i fitness centrem si obdarovaný dokonale odpočine. Ne náhodou jde o nejprodávanější dárkový poukaz resortu. Více zde

2. Wellness pobyty: Lanterna a Horal

Karlovické hotely Lanterna a Horal patří k tomu nejlepšímu u nás. Špičkové wellness služby, moderní gastronomie a krásná příroda lákají do Beskyd v každém ročním období. Pobyty zahrnují snídani, večeři i neomezený vstup do wellness, tedy vše pro dokonalý odpočinek.

Resort Valachy Velké Karlovice

3. Romantické hýčkání pro dva

Nejoblíbenější pobyt pro páry v hotelu Lanterna zahrnuje snídani do postele, degustační menu k večeři, exotickou masáž, beauty ošetření, neomezený vstup do wellness a malý dárek na pokoji na přivítanou. V nejluxusnějších apartmánech Suite Spa vám atmosféru zpříjemní i krb a privátní vířivka. Tímto dárkem rozhodně potěšíte nejen svého partnera, ale i sebe…

4. Kurz etikety s Ladislavem Špačkem

Setkání s „mistrem etikety“ je příležitostí osvěžit si zásady společenského chování a stolování u degustační večeře ve Spa hotelu Lanterna. Termíny pro rok 2020: 1. 5. a 19. 12.

5. Degustační menu v Lanterně

Ideálním dárkem pro náročné gurmány je poukaz na degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka v hotelu Lanterna. Na své si přijdou i milovníci vína: v hotelové vinotéce je zastoupeno pět desítek vinařství z 9 zemí světa.

Resort Valachy Velké Karlovice

6. Běžecká škola Miloše Škorpila       NOVINKA

Věnujte pobyt zasvěcený tréninku s nejznámějším českým koučem a kvalitní relaxaci. Letos nově je vypsán i termín pro úplné začátečníky (22. – 25. 4.)

7. Kurz pečení valašských frgálů

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky i kuchaře. Naučte se během tří hodin, jak se peče legendární valašský koláč frgál. Kurzy pod vedením pekařky Resortu Valachy se konají každou druhou sobotu od dubna do listopadu.

Resort Valachy Velké Karlovice

8. Škola běžeckého lyžování

Tip pro ty, kteří se chtějí naučit na běžkách nebo se zdokonalit. Pobyt ve Spa hotelu Lanterna v lednu 2019 vedou zkušení lektoři, v ceně je i neomezený wellness.

9. Fit pobyt s Hankou Kynychovou

Cvičitelka, moderátorka a autorka řady DVD vás provede lekcemi cvičení zaměřenými na získání postavy snů. Vezměte kamarádku, maminku, dceru…. a s příchodem jara zatočte s přebytečnými „zimními“ kilogramy. Termín: 19. – 22. 3. Více zde

10. Hodnotové poukazy

Pokud si nejste jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, zvolte poukaz v nominální hodnotě. Obdarovaný si sám vybere, za co jej utratí.

Všechny poukazy můžete objednat snadno on-line na webu Resortu Valachy.

Další tipy z Resortu Valachy aneb Co také můžete věnovat pod stromeček prostřednictvím dárkového poukazu:

  • 18. 1. – Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně
  • 2. 5. – Snídaně s N a Marošem Kramárem
  • 15. 10. – Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel
  • 16. 10. – Jan Čenský: První dojem