Kariéra

Jste schopný člověk s pozitivním duchem? Máte vztah k online médiím? Pojďte s námi spoluvytvářet největší informační server ve Zlínském kraji.

Aktuálně hledáme posily pro tyto pozice:

Obchodní zástupce – prodej on-line inzerce

Náplň práce

  • prodej on-line reklamy na nejčtenějším regionálním informačním a zpravodajském portálu
  • získávání nových zákazníků a následná péče o zákaznické portfolio
  • pravidelný reporting obchodních výsledků

Požadujeme

  • praxe na obdobné obchodní pozici
  • výborné komunikační, vyjednávací a obchodní schopnosti
  • zkušenost s on-line médii
  • vysoké pracovní nasazení,
  • samostatnost, pečlivost, kreativita, spolehlivost
  • znalost práce s PC a produkty MS Office

Nabízíme

  • atraktivní práci pro portál s dlouholetou tradicí
  • prostor pro vlastní nápady a kreativitu
  • výhody práce na živnostenský list

Termín nástupu

  • ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím motivační dopis a profesní životopis na e-mailovou adresu: kariera@zlin.cz

Obchodní zástupce firmy AVONET

Náplň práce

  • Jste rozený obchodník, kterého baví internet a technologie? Pak hledáme možná právě vás. Budete zodpovědný za prodej připojení k internetu, hlasových služeb, hostingu, bezpečnostních i jiných IT řešení pro nové firemní zákazníky. Budete dohlížet nad realizací obchodních případů.
  • Máte-li zájem o nabízenou práci, zašlete nám na adresu kariera@avonet.cz strukturovaný životopis s vaší fotografií a motivační dopis s uvedením požadované pozice a vaší motivace pro práci u naší společnosti. Do výběrového řízení vás můžeme zařadit jen při splnění výše uvedených podmínek. Děkujeme.

Požadujeme

  • obchodní talent a vysoké nasazení
  • nadšení a zájem o práci v obchodním prostředí
  • přehled o telekomunikačním trhu v ČR a zejména ve Zlínském kraji
  • výborné komunikační, organizační a prezentační schopnosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • ochotu a chuť učit se novým věcem
  • schopnost identifikovat potřeby zákazníka
  • spolehlivost, samostatnost i týmovou spolupráci
  • doloženou praxi na obdobné pozici
  • bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • motivační finanční ohodnocení dle obchodních výsledků od 25 000 do 50 000 Kč
  • služební vůz
  • pružnou pracovní dobu
  • zaškolení a kariérní růst
  • možnost dalšího vzdělávání v perspektivním oboru
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, Sick Days, příspěvek na rekreaci, zdraví, sport a kulturu, penzijní a životní pojištění, nadstandardní domácí připojení k internetu)
  • klimatizované kanceláře v atraktivním nekuřáckém pracovním prostředí v centru Zlína
  • profesní růst dle vašich schopností

  • dle dohody

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x