SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na komedii Ani za milión!

Foto: www.studios.skFoto: www.studios.sk
Foto: www.studios.sk
Kultura 14. 3. 2014 | Autor:

Soutěžte s naším serverem o 2x 2 vstupenky na divadelní komedii slovenského Štúdia Lasicy a Satinského s názvem Ani za milión!, kterou odehrají herci ve středu 19. března ve Velkém kině ve Zlíně.

V této brilantní detektivní komedií je všechno jinak, než se zdá a jisté je jen to, že za humornými situacemi se ukrývá vrah. V hlavních rolích se představí Kamila Magálová v roli Jacqueline a Marián Geišberg v roli Lamberta.

Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je francouzska tělem i duší. Také má dvě děti a kufřík plný eur, který je ochotna dát každému, kdo si ho zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost. Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost. Jeden nezná druhého, a kdyby bylo vše tak, jak má být, nikdy by se nesetkali.

Soutěžní otázka: V jakém seriálu hrála jednu z hlavních rolí herečka Kamila Magálová?
 

 

 

  

Antispam

 
Soutěž probíhá od 14. 3. 2014 do 18. 3. 2014, výherce budeme informovat telefonicky. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam