FOTOGALERIE: Berany si vychutnal hradecký útočník Kudrna. PSG-Mountfield Hradec Králové 3:4

Play off má svá specifika. Když se některý z hráčů dočká hattricku, tedy tří gólů, bývá to pro jeho tým hodně dobré. Platí bezezbytku, ve Zlíně ve druhém čtvrtfinále se tenhle kousek povedl Jaroslavu Kudrnovi a Hradec přešel v jásot, vyhrál na ledě Zlína ve druhém utkání 4:3.

Hradecký rychlík dokonal svůj třígólový příděl ke zděšení domácích fandů dvě a půl minuty před koncem, když šikovně šoupl kotouč Kašíkovi mezi betony.

Domácí přitom až na samotný úvod, kdy se hosté ujali vedení gólem Deje, tahali za delší konec provazu, v zádech měli skvělé fandy i úterní úvodní výhru v sérii hrané na čtyři vítězství. Ještě v první třetině se střelecky prosadili Honejsek a Marušák.

Hosté pak poprvé vyrovnali Kudrnou a i když Berani zase vedli po ukázkové bombě Zámorského, „šatnovým“ gólem ve 40. minutě srovnal znovu muž večera.

Na třetí trefu tentokrát mimořádně střelecky nabuzeného Kudrny už žlutí nedokázali reagovat, třebaže při power play tvrdě zatlačili a Balaštík měl na holi vyrovnání.

Nic naplat, do Hradce se jede o víkendu přinejmenším pro jednu výhru, venku to „Vlachoboys“ s beraními kožíšky umějí moc dobře, tak proč mít obavy…