FOTOGALERIE: Skvělý vstup do finále. Berani zhasli Kometu 3:0

Hokejisté PSG vstoupili na jedničku do finále hokejové extraligy. Soupeře, brněnskou Kometu, smetli na úvod série hladce 3:0 a popravdě řečeno, nemuseli předvést žádný superexcelentní výkon.

Domácím vyšel úvod, Marušák v přesilovce v 7. minutě napřáhl jak jen on to umí a jako v předešlých duelech, bomba končí v síti golmana, tentokrát Trvaje.

V 15. minutě podruhé gejzíry žluté radosti. Balaštík v pravý čas na pravém místě, snadná dorážka Zámorského rány – 2:0.

Spící Brňané jdou do kolen.

Druhá třetina – nuda ve Zlíně, ovšem hlavně vinou hostů a prásk – třetí záhlavec v minutě 35. Honejsek rozhodl.

Závěr z povinnosti, vynikající Kašík ničí sporadické pokusy Brňanů.

Domácí vyhráli 3:0, další zápas v pátek 18.20.