Bravo ševci. Další skalp týmu z první ligy

Dalším skalpováním prvoligového týmu, tentokrát Zbrojovky Brno, zakončili fotbalisté zlínského Fastavu účinkování v D skupině zimní fotbalové Tipsport ligy. Zlín vyhrál 2:1 a má blizoučko v prvenství ve skupině i semifinále soutěže.

Jisté to Zlínští ještě nemají, přeskočit je v případě vysokého vítězství nad Baníkem Ostrava v posledním úterním utkání může domácí Sigma Olomouc, na jejíž umělce se zápasy hrají.

Góly Zlínských stříleli Železník a Holík, vítěznou branku vstřelil druhý jmenovaný v 88. minutě. Jednu z nemnoha chyb fotbalistů Zlína zúročil před půlí brněnský Klán.

„Vítězství považuji za zaslouženě, třikrát jsme mířili do břevna, druhý poločas po řadě střídání už takovou kvalitu neměl, ale jsme docela spokojeni,“ hlásil po zápase trenér Zlína Bohumil Páník.

Ve třech utkáních na Tipsport lize Zlín nepoznal nejen, jaké je to prohrát, ale ani prohrávat. Porazil prvoligový Baník Ostrava 3:0, remízoval s lídrem druhé ligy Olomoucí 2:2  a nakonec zdolal ve zmíněném utkání prvoligovou Zbrojovku 2:1.