Fotbaloví ševci šlapou. Pardubice sťali 4:0

Takhle nějak si to představovali. Potvrdit výhru ze Žižkova dalším tříbodovým dárkem sobě i svým fandům. A po soustředéném výkonu to druholigovým fotbalistům Zlína v úprku na přední místa tabulky také dokonale vyšlo. Pardubice zdolali 4:0.

První gól přišel po půlhodinové oťukávané, Poznar si našel míč ve svém teritoriu v blízskosti branky hostů a s přehledem rozjásal relativně slušně zaplněné tribuny v ne zrovna co se počasí týče vlídném podvečeru.

Pojistku přidal o osm minut později Bartolomeu, jeho střela k tyči byla stejně ukázková jako nechytatelná.

Běžela 57. minuta a po další trefě bylo rozhodnuto, Železník vypálil a u dorážky byl nejlépe postavený Kopečný.

Po Krautově centru pak ještě v 83. minutě vyskočil nejlépe Matějov a bylo veselo.

„Zůstáváme na zemi, čeká nás dalších dvanáct těžkých duelů, dnes máme ale určitě dobrý pocit,“ prokázal realistický pohled trenér Páník.

Už v pátek dorazí do Zlína zatím druhý Varnsdorf. Ten zápas bude pro další výhledy hodně důležitý.