Mlask. Další tříbodová pochoutka pro zlínské fotbalisty

Jsou k nezastavení. Zlínští fotbalisté jedou jako dobře promazaný stroj. Tentokrát se jim do cesty postavili hráči Frýdku-Místku, ani oni ale na spanilou jízdu Zlínských nestačili. Hosté si od soutoku Morávky a Ostravice vezou další tři velmi cenné body. Hon na Synot ligu pokračuje.

Šest zápasů – šest výher, 18 bodů, skóre 17:1. Páníkův „wunderteam“ jede dál a dál.

Ve frýdeckých Stovkách to pojal takto: důsledná obrana a v první půli velká šance Bartolemeua. Jeho rána ale zapadla vedle Prepslovy tyče.

V 64. minutě první radost do zlínských řad. Tomáš Poznar, střelec zjara zkropený hektolitrem živé vody hlavou překonal domácího golmana.

Za minutku mohli otřesení domácí inkasovat podruhé. Bartolomeu obehrál i brankáře Frýdku, ale zamířil z úhlu vedle.

Pak mohl skórovat střídající Chmelo, nadvakrát ale domácího brankáře nepřekonal a vypálil nad.

Deset minut před koncem střelecky zaváhal v dobré příležitosti frýdecký Staško a tak bác…

…v 89. minutě se ocitl Poznar za domácí obranou a pohodlně zavěsil.