Paráda. Ševci "ušili" tři body v Ústí nad Labem

Klopýtli, zvedli hlavy, srovnali krok a už zase jedou. Zlínští fotbalisté ve 24. kole Fotbalové národní ligy urvali po předešlé domácí porážce se Znojmem tři hodně důležité body v Ústí nad Labem. Vyhráli 2:1 a domů jedou zvesela.

Na sever Čech se „Páníkovci“ vydali už den dopředu a moc dobře udělali. Na letadlo a lá Litvínov zatím v kase není a tak útrapy dlouhé cesty eliminovali tím, že vyjeli o den dříve.

Zápas se hostům skutečně vydařil, v závěru možná trošičku zbytečně dovolili domácím věřit v zisk bodu, ale nestalo se. Nezapomínejme, že na Městském stadionu v Ústí nedávno prohrál jasný kandidát postupu, olomoucká Sigma.

V 15. minutě frnkl domácí obraně Holík a z velkého vápna zamířil přesně za záda golmana Zachardy.

Největší šanci domácích spálil Smola, Zemana pak vychytal zlínský brankář Dostál.

Po hodině hry bylo ve zlínských řadách veselo jako v jejich městě na 1. máje. Bartoleomeu nasměroval z rohu míč na nekrytého Malého a bylo to 0:2.

Pak mohli hosté několikrát schlíplé Ústečany dorazit, nestalo se a pět minut před koncem snížil Veverka.

Závěr už zlínští bodoví jedlíci zvládli v rytmu jarního apetitu a teď čekají, jak si povede v sobotu Karviná v souboji s Varnsdorfem. Zlínští budou Karvinským hodně držet palce.