Ševci padli po skvělém boji. V Olomouci prohráli 2:4

Byl to určitě zápas jara. Diváci si na olomouckém Andrově stadionu museli pochutnat. Pokud ovšem fandili hostům, pak jim kvalitní fotbalová krmě pěkně zhořkla. A vzhledem k tomu, že další aspirant postupu z Varnsdorfu vyhrál v Třinci, není nálada dvakrát dobrá.

A nebyla ani na samém začátku. Po první střele Zlína se domácí prosadili už ve druhé minutě úplně snadno. Střelou k tyči rozepsal svůj příběh o hattricku domácí útočník Vašíček.

Odpověď ale přišla velmi rychle, za čtyři minuty už svítilo na ukazateli skóre 1:1, když Reichla v domácí brance prostřelil Železník.

V první půli měli hosté více šancí, neujala se třeba gólová střela Hájka anebo hlavička Poznara.

Na výbornou první půli ovšem Zlínští nenavázali, alespoň výsledkově. Hodně jim uškodila hned zkraje druhé části nedůslednost zkušeného Hubáčka, Vašíček pak už neměl problém skórovat.

A pro hosty bylo ještě hůř, Vašíček měl svůj den, a když frnkl zlínským bekům potřetí, bylo to už 3:1.

Hosté ale hráli pořád aktivně, čtvrt hodinky před koncem byli zase na dostřel, když snížil Železník.

Olomoučtí ovšem potvrdili herní vyzrálost chvíli před závěrem, to když vyšachovali zlínské zadní řady a Petr rozhodl.

Sigma Olomouc – Fastav Zlín 4:2 a hosté jsou momentálně o tři body za postupovou pozicí.

Zase se může spekulovat, jak to bude v případě, že druhou příčku získají fotbalisté severočeského Varnsdorfu…