Vsetín ovládne multižánrový festival UNITED 2015

Ilustrační foto (Foto: festivalunited.cz)Ilustrační foto (Foto: festivalunited.cz)
Ilustrační foto (Foto: festivalunited.cz)
Kultura 17. 8. 2015 | Autor: Irena Frolová

VSETÍN – Multižánrový festival UNITED 2015 ovládne od čtvrtku do soboty Vsetín. Kromě hudby se mohou příchozí těšit na řadu seminářů, filmové a divadelní scény a workshopy, sdělila serveru Zlin.cz za vsetínskou radnici Adéla Kousalová.

Letos se koná pátý ročník. Vystoupí například Daniel Levi, October Light, Maleo Reggae Rockers, Espé, Janais, Lamačské chvály, Symphony of Nations, Envej, The Neons, Divine Attraction, Jedním srdcem, Noemiracles, Nenadarmo, Adonai, Almost Good, Zemětřes, Sněhurka a 7 a další skupiny.

Hudba však nebude tím jediným, co festival přinese. „Kromě řady seminářů na zajímavá témata, workshopy nebo filmové a divadelní scény nebudou chybět ani sporty nebo street scéna,“ doplnila Kousalová. Zájemci mohou využít také službu modliteb nebo duchovní poradenství.

Mezi řečníky vystoupí například Pavel Raus s tématem život mimo internet, Juraj Dovala bude mluvit o svobodě v nesvobodě, Lukáš Targosz o tom, aby manželství nebylo ponorka, a Marek Macák o (ne)spoutanosti pornografie.

V divadle se lze těšit na Kairos II nebo na Frýdlantské dramatiky, u filmů bude k vidění Příběh Marie, Chlapectví, Dva dny, jedna noc nebo Hosté Večeře Páně.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam