Bod z Olomouce. Zlínští si po remíze 1:1 připsali další plus

Fotbalisté Zlína po domácí ledové sprše se Slávií Praha jeli k sousedům do Olomouce. Výsledek 1:1 je určitě ziskem pro hosty. Třeba proto, že prohrávali a po vyloučení Hájka museli dohrávat v deseti. Přesto dokázali vyrovnat. Bod z Androva stadionu musel  "Páníkboys" zahřát.

Zlínský brankář Holý si parkrát pohrál s nervy početných zlínských fandů. Například ve 24. minutě mohl být rád, že jeho zaváhání nevyužil domácí útočník Chorý. Další „horůrek“ připravil těsně před půlí, nakonec ale chybu po slabší Houskově ráně stihl napravit.

Góly padaly ve druhém poločase. V 58. minutě se k míči dostal domácí Ordoš, levačkou z dvaceti metrů vypálil tak přesně, že se zlínský dlouhán k levé tyči natahoval marně.

Za chviličku skláněl hlavu stoper Zlína Hájek, když šel po druhé žluté nedobrovolně do sprch.

Ale Fastav je tým bojovníků. Běžela 67. minuta. Koreš pěkně vběhl do vápna a prostřelil skákavou střelou strážce olomoucké branky Buchtu.

Nezměnilo se už nic, Zlín urval bod a vracel se z Hané docela v pohodě.