Představujeme nový Volkswagen Touran

Nový Volkswagen TouranNový Volkswagen Touran
Nový Volkswagen Touran
Komerční sdělení 15. 12. 2015 | Zdroj: redakce

Od letošního podzimu je na trhu nový Volkswagen Touran. Přínáší více než 50 inovací, které Vám zpříjemní život a z Touranu udělá miláčka rodiny.

Jízdu s novým Touranem si díky více než 50 inovacím opravdu užijete. Oceníte je například v dopravní zácpě, při couvání s přívěsem, nebo při poslechu oblíbené hudby. Nový Touran Vás přesvědčí inteligentním řešením vnitřního prostoru s největším zavazadlovým prostorem ve své třídě a také inovativním řešením detailů.

Budiž světlo!

Volitelné LED světlomety osvítí silnici lépe než ty konvenční. Navíc světlo LED světlometů je pro oči velmi příjemné, což zvyšuje schopnost soustředění. Díky systému „Dynamic Light Assist“, který je dodáván na přání, můžete jezdit s trvale rozsvícenými dálkovými světly, aniž byste oslňovali protijedoucí řidiče.

Zavazadlový prostor s funkcí „Easy-Open“ - volná noha otevírá

funkce Easy-OpenOdemykací a startovací systém "Kessy" (Keyless Access and go) bez přímého použití klíčku (výbava na přání) zahrnující funkci "Easy-Open" Vám umožní otevřít dveře zavazadlového prostoru pouhým pohybem nohy. To oceníte především ve chvílích, kdy máte plné ruce. K tomu, aby se otevřely dveře zavazadlového prostoru stačí pouze lehký pohyb nohy pod zadním nárazníkem. Zavazadlový prostor vyniká svojí variabilitou - druhou a třetí řadu sedadel (třetí řada je výbavou na přání) je samozřejmě možné velmi lehce sklopit.

1., 2., 3. zóna

Vůz může být vybaven třízónovou klimatizací „Pure Air Climatronic“. Díky ní si mohou řidič, spolujezdec, a dokonce i cestující na zadních sedadlech nastavit požadovanou teplotu nezávisle na sobě. Díky biogennímu filtru se navíc do této automatické, v segmentu MPV naprosto jedinečné klimatizace nedostane pyl ani jiné alergeny!

Multimediální zábava pro všechny

S novým vozem Touran si zasurfujete i na asfaltu. Tento vůz Vám totiž předvede plně digitální multimediální show, založenou na souhře mobilních zařízení a systému infotainment (výbava na přání). Na zadních sedadlech se malí (i velcí) pasažéři baví u svého oblíbeného filmu, poslouchají nejnovější hudební novinky nebo chatují s přáteli na Facebooku, zatímco vpředu lze ovládat aplikace nabízené tímto systémem, komunikovat s cestujícími vzadu pomocí kamery GoPro® ovládané aplikací nebo sledovat důležité údaje týkající se jízdy.

Ještě pozornější než rodiče

Side AssistNový Touran může být vybaven systémem „Side Assist“, který snímá oblast za vozem a prostor tzv. „mrtvého úhlu“. Systém Vás na potenciální nebezpečí upozorňuje prostřednictvím optické signalizace ve vnějším zpětném zrcátku. Neocenitelnou pomoc Vám poskytne i asistent pro „vyparkování“, jehož senzory zachytí vozidla přibližující se do oblasti za vozem a který Vás prostřednictvím akustického signálu varuje. Systém navíc v případě nebezpečí v rámci daných možností aktivuje brzdy a může tak zabránit kolizi nebo alespoň zmírní její následky.

Upozornění na nezapnuté bezpečnostní pásy – není jedno jako druhé

Upozornění na nezapnuté bezpečnostní pásyUpozornění na nezapnuté bezpečnostní pásy přispívá k Vašemu pocitu bezpečí. Tato standardní výbava Vás prostřednictvím symbolu na multifunkčním displeji palubního počítače upozorní, že není zapnutý bezpečnostní pás, resp. že došlo k jeho rozepnutí – a to jak ve druhé, tak i ve třetí řadě sedadel. Současně se také rozezní varovný akustický signál – zvuk tichého gongu.

Nový Volkswagen Touran Vám rádi předvedou a Vaše otázky zodpoví ve společnosti

SAMOHÝL MOTOR, a. s.

tel.: 577 616 119
mail: dusan.gajdos@samohyl.zlin.cz
web: samohyl.vokswagen.cz

5 hvězd – to není jen kvalitní hotel nebo koňak

Nový model si v nárazových testech vysloužil nejvyšší hodnocení. Obě jeho verze, pětimístná i sedmimístná, byly za svou bezpečnost oceněny nejvyšším pětihvězdičkovým hodnocením.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam