Avonet roste a hledá nové kolegy na obchodní pozice

Personalistka společnosti AVONET, s.r.o. (Foto: Zlin.cz)Personalistka společnosti AVONET, s.r.o. (Foto: Zlin.cz)
Personalistka společnosti AVONET, s.r.o. (Foto: Zlin.cz)
Komerční sdělení 10. 2. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

ZLÍN –  Avonet je jedna z největších telekomunikačních společností v regionu s 19letou historií, zaměstnává téměř 50 odborníků a obsluhuje tisíce spokojených zákazníků po celé České republice. Aktuálně hledá do svého týmu nové kolegy.

Podle statistik je současná nezaměstnanost v České republice i na Zlínsku nejnižší od roku 2009. Zaměstnavatelé se potýkají s nedostatkem odborných pracovníků, techniků, a znát je to i v telekomunikacích. Jak se současný stav na trhu práce dotýká společnosti, která při rozšiřování svého působení ze Zlínského kraje na celorepublikovou úroveň potřebuje posílit svůj tým? O tom jsme si krátce promluvili s personalistkou společnosti Avonet, Hanou Kolaříkovou.

Jak vnímáte současnou situaci na telekomunikačním trhu práce?
Na trhu je obecně nedostatek odborníků. Firmy musejí oslovovat kandidáty pomocí všech dostupných medií, a to je i náš případ. Některá místa se nám již podařilo obsadit, nicméně každý odborník v oboru má u nás dveře otevřené a velkou šanci na úspěch.

Jak to nyní vypadá s pracovní nabídkou u Avonetu?
Avonet roste. Neustále obohacujeme a zlepšujeme nabídku našich služeb. Kromě rozšiřování dostupnosti spolehlivého pevného internetu nyní nabízíme chytrou televizi, výhodné volání, bezpečnostní řešení nebo třeba hosting a online reklamu. Proto momentálně hledáme především uchazeče se zájmem o uplatnění na obchodních pozicích, kteří se orientují v oblasti telekomunikačních služeb.

Jakých pozic konkrétně se Vaše nabídka v tuto chvíli týká?
Jedná se zejména o práci telefonisty/ky, obchodního reprezentanta/ky a obchodního referenta/ky pro naši provozovnu ve Zlíně. Výhledově hledáme i obchodní reprezentanty pro města: Otrokovice, Holešov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Uherský Brod a Bojkovice, kde upřednostníme uchazeče přímo z těchto lokalit.

Jaká je obecně Vaše zaměstnanecká politika?
U svých zaměstnanců si velmi ceníme iniciativy a proaktivního přístupu. Na oplátku jim nabízíme pružnou pracovní dobu a opravdový profesní rozvoj. Mezi další zaměstnanecké benefity patří například firemní angličtina, sick days, stravenky, nadstandardní internetové připojení a motivační bonusy.

Proč by se uchazeč měl rozhodnout pro Avonet? Na co se mohou uchazeči o zaměstnání těšit?
Nováčci si u nás chválí přátelský kolektiv a atraktivní nekuřácké prostředí v centru Zlína. V létě jistě potěší klimatizované kanceláře a těšit se mohou také na pravidelné firemní akce.

Co můžu jako uchazeč udělat pro to, abych byl zařazen do výběrového řízení?
Všechny aktuální volné pozice jsou zveřejněny na našem webu v sekci kariera.avonet.cz. To nejmenší, co můžete udělat, je zaslat nám životopis a motivační dopis. Zaslat nám je můžete, i když zrovna nemáme vypsanou žádnou pozici, která by vám vyhovovala. Jakmile se objeví volné pracovní místo, na které se hodíte, určitě se vám ozveme.

Jaké vlastnosti by měl uchazeč splňovat?
Hlavním předpokladem je prokazatelný zájem o telekomunikace a internet, stejně tak přehled o tomto trhu ve Zlínském kraji. Pro aktuálně obsazované pozice by novému kolegovi nemělo chybět nadšení pro práci v obchodním prostředí a klíčové jsou pak zkušenosti v jednání s klienty. Uchazeč by měl mít obchodní talent, silnou orientaci na zákazníka a schopnost identifikace jeho potřeb.

Paní Kolaříkové děkujeme za rozhovor a našim čtenářům přejeme mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam