Když plesají sportovní srdce

Když plesají sportovní srdce (Foto: Jana Pěkná)Když plesají sportovní srdce (Foto: Jana Pěkná)
Když plesají sportovní srdce (Foto: Jana Pěkná)
Kultura 14. 2. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Známé hokejové, fotbalové, házenkářské ale i mnohé jiné tváře. Ale místo dresů oděny do decentních dámských rób a pánských obleků vysoké kvality. "Sportoviště" tentokrát jednotné - parket zlínského hotelu Baltaci Atrium. A výsledek? Výhra všech, výborná nálada a zábava až do druhé hodiny téměř ranní.

Trochu smůly měli fotbalisté, ty čekal následující den velmi těžký zápas s pražskou Spartou a tak je tu zastupoval manažer klubu, fotbalový internacionál Zdeněk Grygera.

Ten se mimo jiné ujal i soutěžních otázek a tomboly. Nejdříve zkusil, zda přítomní tuší, na které pozici se jeho tým nachází v nejvyšší soutěži coby její nováček. Pozoruhodné bylo, že přítomní uhodli šesté místo až napodruhé.

Stejné role se ujal i Jiří Marušák, opora zlínského hokejového PSG. Taky on dával otázky a taky on se dozvěděl, že neproduktivnějším hráčem PSG Zlín je momentálně Roberts Bukarts. Kdepak, poukázku na drink si odnesla až mladá dáma, která označila Petra Holíka. Mimochodem ten se u hokejové stolu s kamarády v mančaftu bavil také velmi dobře v přítomnosti cimbálovky.

Vyprodaný sál i přilehlé prostory potěšila řada hudebních uskupení, mimo jiné Abba revival anebo správně divocí Děda Mládek ilegal band.

Nádherné ceny v tombole, tu úplně hlavní - poukaz na sportovní zboží v hodnotě 8 tisíc korun od společnosti Fly United si odnesl Pavel Julina, dlouholetá opora zlínských sledge hokejistů.

"Boty mám prošoupané, pocit výborný," hlásil na samém konci plesu hlavní organizátor, osvědčený manažer Vladislav Hamrla.

Komentáře


Nabídka práce

 1. Vedoucí marketingu a product manager/ka
  Avex Steel Products s.r.o.
 2. Stavbyvedoucí
  PSG-International, a. s.
 3. Mistr kovovýroby
  Avex Steel Products s.r.o.
 4. Konstruktér elektro - divize CNC
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 5. Projektový manažer
  PSG-International, a. s.
 6. Svářeči
  Avex Steel Products s.r.o.
 7. Vrtař-Sipkař
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 8. Rozpočtář-přípravář
  PSG-International, a. s.
 9. Mistr údržby - divize výroba
  TAJMAC-ZPS, a.s.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam