Z firemního parkoviště zmizela oktávka druhé generace

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 21. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Pořádný šok zažil pětapadesátiletý muž, který chtěl odjet z práce svým autem, které v brzkých ranních hodinách zaparkoval na firemním parkovišti v ulici Objízdná v Otrokovicích. Jeho Škoda Octavia druhé generace tam nebyla, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Lucie Javoříková.

Muž o auto přišel uplynulý čtvrtek 18. února. Jednalo se o Škodu Octavia Combi 2.0 TDi tmavošedé metalízy. "Nyní policisté po vozidle registrační značky 4Z8 1239 pátrají," konstatovala Javoříková.

Auto bylo vybaveno hybridními disky, mělo jemně tónovaná zadní skla dveří včetně kufru a bylo opatřeno tažným zařízením, na kterém se nacházela černá krytka. Ve vozidle se nacházely i čtyři kusy nových pneumatik, a to včetně elektronů. Škoda odcizením tak dosáhla téměř 200 tisíc korun.

"Pachatel se svým jednáním dopustil trestného činu neoprávněné užívání cizí věci a v případě prokázání viny mu hrozí až dvouleté vězení. Policie proto prosí případné svědky, aby jakékoliv informace k tomuto vozidlu nebo lidem, kteří se kolem něj pohybovali, sdělili na tísňovou linku 158," uzavřela policejní mluvčí.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam