Zlaté jablko se promění v hernu pro děti

Ilustrační foto (Foto: Zlaté jablko)Ilustrační foto (Foto: Zlaté jablko)
Ilustrační foto (Foto: Zlaté jablko)
Co se děje 4. 3. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Ve velkou hernu se o víkendu 5. a 6. března promění přízemí prodejní galerie obchodního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Pro děti je zde připraven nový typ oblíbených stavebnic Lego s rytířskými motivy, děti budou moci prověřit svou zručnost i fantazii, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí Zlatého jablka Kateřina Martykánová.

Malí stavitelé si budou moci nejen stavět své modely, ale také se fotit a získávat odměny za splněné úkoly. Stavebnice netradičně propojuje starodávné prostředí imaginárního království Knighton s digitálním světem budoucnosti.

"Na děti čeká několik stanovišť, na kterých si vyzkoušejí, jak zahnat monstra, postavit rytíře nebo oslnit digitálního čaroděje Merloka 2.0," představil hlavní lákadla akce s názvem Staň se hrdinou ředitel obchodního centra Zlaté jablko Jiří Kratochvíl.

Za úspěšné vyplnění úkolů na stanovištích děti získají malé odměny, navíc budou mít možnost se vyfotit se svítícími štíty a meči. Akce potrvá pouze dva dny. V sobotu i neděli bude herna k dispozici v době od 10.00 do 18.00 hodin.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam