Czech Tennis School dá šanci rozvinout talent dětem z dětských domovů a sociálně slabým

Robert Rýpal a Jiří Mana (Foto: Czech Tennis School)Robert Rýpal a Jiří Mana (Foto: Czech Tennis School)
Robert Rýpal a Jiří Mana (Foto: Czech Tennis School)
Sport 31. 3. 2016 | Autor: Tisková zpráva

ZLÍN, UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Jedinečnou šanci vyniknout a případně rozvinout svůj talent ve sportu, který nepatří zrovna mezi nejlevnější, nabízí v těchto dnech v našem regionu nově vzniklá Czech Tennis School.

Vedení tenisové školy dá v nové sezoně šanci hned šesti vybraným dětem z dětských domovů či sociálně slabších rodin trénovat, navíc jim zajistí oblečení i nezbytné vybavení pro tento sport.

„Finální výběr proběhne na přelomu dubna a května, přičemž termín ještě bude upřesněn. Už nyní se ale případní zájemci mohou hlásit na náborech naší tenisové školy. Ten nejbližší ve Zlíně proběhne 2. dubna od 14 do 16 hodin v hale Růmy,“ upozornil Robert Rýpal, šéf Czech Tennis School.

Zárukou kvality a odbornosti přitom jsou dva zkušení bývalí úspěšní tenisté - vedle zlínského rodáka a šampiona Dánska v kategorii do 16 let Roberta Rýpala také Jiří Mana. Ten se v mládežnických kategoriích přetahoval o úspěchy s pozdějším pátým hráčem světa Jiřím Novákem.

Tenisová škola nejen pro děti a mládež působí ve Zlíně a Uherském Hradišti. Charitativní projekt je určen dětem ve věku od 6 do 12 let. „Vybereme vždy po dvou dětech, ideálně vždy chlapce a dívku, v kategorii šest až osm let, devět až deset let a jedenáct až dvanáct let,“ upřesnil Jiří Mana, šéftrenér školy. „Vybraná šestice bude v následujících měsících společně s dalšími členy naší školy trénovat minimálně třikrát až čtyřikrát týdně. Navíc jim zajistíme kvalitní vybavení,“ dodal Mana.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam