Hodně vzruchu na Širůchu. Slovácko – Radom 1:1

STARÉ MĚSTO - Šancí jako dozrávajícího máku, ale gól v síti účastníka třetí nejvyšší soutěže Radomiaku Radom jediný. Na staroměstském Širůchu se svěřenci trenéra Levého z 1. FC Slovácko bez střelce Koného příliš neprosadili a v rychle hraném přáteláku jen remízovali 1:1.

Domácí začali aktivně, už v páté minutě mohl skórovat Daníček, ale na centrovaný Divišův míč nedosáhl.

Napravil to ovšem po půlhodině hry, kdy se k němu dostal odražený míč. Přízemní rána mu vyšla dokonale a míč zaplul do branky hostů.

Ve druhé půli Poláci srovnali, Stanislawski si naskočil na centr zleva a nekompromisně hlavičkoval za brankáře Daňka.

Pak hodně vzruchu a šancí domácích, ale gól už nepřišel.

Dvakrát Ťok a jednou Hlůpik odmítli výhru.

V úterý prověří aktuální formu týmu z Uherského Hradiště momentálně druholigový Baník Ostrava. Hrát se bude v Kroměříži.