Ševci zase vedou ligu. Hradec Králové zdolali 2:0

MLADÁ BOLESLAV - Hradečtí fotbalisté, kvalitní nováček nejvyšší soutěže, končili svůj azyl v Mladé Boleslavi a tentokrát jim tamější prostředí vůbec nesvědčilo. Zlínští potvrdili roli favorita a odvezli si všechny tři body za výhru 2:0.

První pěkný moment připravil parádní ranou Živulič, brankář Ottmar měl co dělat, aby ránu vytěsnil.

Zlínský záložník se za pár minut nešťastně zranil a vystřídal ho univerzál Janíček.

Hned za chviličku se vyznamenal golman Zlína Dostál, když vymazal pěkným efektivním zákrokem šanci Trubače.

Po hodině hry nastřelil zlínský Harba břevno a pak už přišla gólová radost. Aktivní Kopečný připravil vše dokonale a Diop už měl lehoučkou práci – zblízka – 0:1.

Zlín hrál dál svoji hru, v 64. minutě pálil výborně Harba, domácí strážce branky odolal.

Domácí hráli také dobře, jejich největší šanci spálil v 88. minutě Pázler, Dostál potvrdil svoji současnou extratřídu.

A tak v samém závěru uprchl po křídle blesk zvaný Vukadinovič a završil další výhru Ševců. Zlín vyhrál 2:0 a znovu vede.