SOUTĚŽ: Vyhrajte dvě vstupenky na divadelní představení pro děti Opice Žofka ve Zlíně

Opice Žofka (Foto: Městské divadlo Zlín)Opice Žofka (Foto: Městské divadlo Zlín)
Opice Žofka (Foto: Městské divadlo Zlín)
Soutěž 25. 11. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Vyhrajte vstupenky a užíjte si příběhy veselé party ze zoo pro malé i velké kamarády, představení se koná v sobotu 17. prosince v 10 hodin v Městském divadle Zlín.

Žofka Orangutanová (Marie Vančurová v hlavní roli), neobyčejně chytrá, sympatická, spravedlivá a vynalézavá opička je oblíbenou hrdinkou dvou knížek pro děti od Miloše Macourka (Žofka a Žofka ředitelkou ZOO) i televizních večerníčků. Žofka se svými zvířecími kolegy a kamarády Karolínou Myšovou, Květoslavem Slonem, Bořivojem Pandou, Emilem Tučňákem a Standou Klokanem tvoří v Zoologické zahradě nerozlučnou a nepostradatelnou partu. Kromě toho, že Žofka dovede vymyslit nejednu báječnou zábavu, umí také vyřešit kdejakou zapeklitou situaci. A že se jich v zoo přihodí hodně! V naší inscenaci budou děti a jejich doprovod svědky dvou zábavných i napínavých příběhů ze slavných činů Opice Žofky. Nejprve uvidí Jak Žofka pořádala maškarní ples a poté Jak Žofka odhalila zloděje. Samozřejmě, že kromě legrace nebude chybět ani spousta písniček.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 25. 11. do 29. 11. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Vlastimil Mališ, Pavel Šimoník, Hana Raisiglová. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam