Silvestrovské oslavy letos ve Vsetíně doznají změn

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 31. 12. 2016 | Autor: Irena Frolová

VSETÍN - Silvestrovská oslava bude ve Vsetíně jiná než v předchozích letech. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Adéla Kousalová.

Novinkou oslav příchodu nového roku bude letos 31. prosince na Vsetíně takzvaný rodinný Silvestr před radnicí, který vyvrcholí velkým ohňostrojem v 19.00 hodin. Samotnému ohňostroji bude předcházet program pro děti i dospělé, letos na téma Ledové království. Především děti se budou moci veselit s Olafem, Annou a Elsou.

"V uplynulých dvou letech se návštěvnost půlnočního ohňostroje snižovala, a naopak odpolední program byl stále více navštěvován a jeho oblíbenost rostla. Proto jsme se rozhodli uspořádat pouze jednu oslavu příchodu nového roku, aby si ohňostroje mohly užít i děti, a všichni se mohli setkat před radnicí a popřát si už v podvečer, a večer pak trávit každý po svém," vysvětlila důvod změny programu místostarostka Simona Hlaváčová.

Začátek setkání před vsetínskou radnicí je v 18.00 hodin, program začne v 18.30 hodin a ohňostroj přijde na řadu v 19.00 hodin.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam