O hrdinech ze Zlínského kraje mohou lidé rozhodnout svými hlasy

Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)
Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)
Co se děje 7. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - Obyvatelé Zlínského kraje mohou hlasovat pro hrdiny, kteří byli letos nominováni na Cenu Salvator - Cenu hejtmana Zlínského kraje. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí hejtmanství Renata Janečková.

Hlasovat je možné do 14. dubna. Cena Salvator je tradičním oceněním za mimořádné činy a záchranu života, zdraví nebo bezpečnosti obyvatel. Lidé mohou pro své favority hlasovat ve třech kategoriích – Občan, Dítě a Projekty.

"Svůj hlas mohou lidé dát vybranému hrdinovi prostřednictvím webového formuláře http://www.cenasalvator.cz/hlasovani2016/ a také s využitím papírových formulářů, které je možno vhodit do hlasovacích boxů v Golden Apple Cinema, v 15. budově Baťova institutu nebo v Univerzitním centru – rektorátu Univerzity Tomáše Bati," upřesnila PR asistentka Tereza Ibrová.

Kromě výše zmíněných budou ocenění předána také v kategoriích Profesionálové, Dárce a Dlouhodobá činnost, ve kterých hlasují odborníci a zástupci pořadatelů a partnerů. Letošní Cena Salvator je již 14. ročníkem pořádaným studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Zlínský kraj je hlavním partnerem akce.

Předávání cen hrdinům Zlínského kraje se uskuteční v podvečer 10. května na nádvoří zlínského zámku.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam