Radim Tesařík po postupu Vsetína: platí slova známé písničky

 foto: HC Vsetín foto: HC Vsetín
foto: HC Vsetín
Sport 14. 4. 2017 | Autor: Jan Čada

VSETÍN - Z dalekého Jablonce se vracel po vlastní ose a největšímu gaudiu a juchání při oslavách zdařile unikl. "Cítil jsem obrovskou úlevu ale stejně tak i únavu, sezóna byla moc náročná, splnili jsme těžký úkol, postup do WSM ligy těší, ale všechny nás stál spoustu sil," hlásil po splněné misi sportovní manažer vsetínského hokejového klubu Radim Tesařík.

Vsetínští museli vyhrát k postupu do druhé nejvyšší soutěže ve městě na Nise za tři body a to se jim dokonale povedlo, po jasném průběhu vyhráli 7:3.

"Je to jak v té písničce My zme Valaši, přijelo nás podpořit snad 600 fanoušků, musíme poděkovat titulárnímu sponzorovi, ale tohle není jen jeho úspěch, nás ve vedení, anebo hráčů, na tom se opravdu podílelo celé město. Hokej je zase bytostnou součástí dění ve městě, žije s ním snad každý, moc mě to těší," konstatuje pětinásobný mistr republiky v dresech Vsetína a Zlína a stejně tak držitel mistrovské trofeje z Ruska, kde slavil s Jaroslavlí.

Ve Vsetíně si teď udělají oslavu v klubu, na Bílou sobotu se pak úspěšní hráči spolu s vedením vydají slavit s fanoušky do centra města. Oslava postupu začne ve 14.00.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam