Klobucké hospodářské trhy zahajují novou sezonu

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)
Co se děje 20. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - I v letošním roce se budou ve Valašských Kloboukách konat tradiční Klobucké hospodářské trhy, první z nich začne v pátek 21. dubna, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Lenka Zvonková.

Podobně jako v předchozích letech i tentokrát budou mít lidé příležitost každých čtrnáct dní od jara až do podzimu nakupovat kvalitní produkty od regionálních výrobců. Letos se hospodářské trhy budou konat už sedmou sezonu.

Trhy se budou jako obvykle konat před Starou radnicí na Masarykově náměstí. Ten první nabídne mimo jiné vajíčka z volného chovu, sazenice ovocných stromů a okrasných keřů, domácí těstoviny, medovinu, trdelníky přímo z pece a kávu rovnou z pražírny. Při prvním jarním trhu bude také hrát živá hudba.

"V letošní sezoně je naplánováno celkem 14 Klobuckých hospodářských trhů, které lidem nabídnou pekařské, uzenářské, mlékařské a jiné řemeslné výrobky, sazenice rostlin a bylinek, čerstvou zeleninu, domácí sirupy, čaje, koření a mnoho jiného. Trhy budou probíhat vždy od 9.00 do 16.00 hodin a bude je doprovázet také další tematický program," upřesnil místostarosta Martin Janík.

Drobní zemědělci, pěstitelé, výrobci a další prodejci, kteří by na Klobuckých hospodářských trzích rádi nabídli své zboží, mohou kontaktovat organizátora Josefa Zvoníčka na telefonu 605 206 614 nebo e-mailu trhyvk@seznam.cz.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam