Kongresovým centrem ve Zlíně budou znít písně Franka Sinatry i Barbry Streisand

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Kultura 2. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN -V Kongresovém centru ve Zlíně se chystá galakoncert u příležitosti pětiletého výročí fungování hudebního pořadu Českého rozhlasu Dvojka Klub Evergreen.  S Big Bandem Felixe Slováčka vystoupí moderátoři pořadu Dasha a Jan Smigmator a jejich hosté - Ondřej Ruml a sourozenci Antonín a Věra Gondolánovi, serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Galakoncert se uskuteční v pondělí 15. května od 19.00 hodin. Písně z repertoáru Franka Sinatry, Tonyho Bennetta, Barbry Streisand, Elly Fitzgerald, Michaela Bublého, Diany Krall ale i jejich české verze, nebo swingové verze hitů pop music a rocku, si tentokrát mohou milovníci hudby vychutnat naživo v podání Dashy a Jana Smigmatora v doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka. Pozvání k hudebním oslavám pěti let Klubu Evergreen přijali i tři hosté. Společně s průvodci pořadu tak zahrají a zazpívají Ondřej Ruml a sourozenci Věra a Antonín Gondolánovi. "Půjde o skutečně výjimečné a neopakovatelné hudební setkání," poznamenala zpěvačka Dasha.

Vstupenky na koncert jsou již v prodeji.

"Klub evergreen je pro mne důkazem, že jdou skloubit mladí interpreti, mladí moderátoři a totální klasika jako je swing. Nedávno jsem někde zaslechl sousloví – moderně konzervativní. Klub evergreen je takový, stejně jako jeho moderátoři – moderní a přitom klasičtí. Těch pět let plných moderního i klasického swingu ukazuje, že to jde skloubit," doplnil šéfredaktor Českého rozhlasu Dvojka Martin Groman.

Pořad Klub Evergreen vysílá Český rozhlas Dvojka od ledna 2012. Posluchači se mohou setkávat s velikány populární hudby, swingu a jazzu, zpěváky, hudebními skladateli, textaři, herci a muzikanty, kteří se stali neodmyslitelnou součástí hudební historie, ale i hvězdami současnými. Jeho tvůrci a průvodci jsou od samého začátku zpěváci Jan Smigmator a Dasha.

Za dobu pětileté existence si pořad získal celou řadu fanoušků a vzhledem k tomu, že se stal jedním z nejoblíbenějších pořadů Dvojky, rozrostl se také o speciální díly: koncertní Klub Evergreen Speciál a živé přenosy v Den otevřených dveří.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam