Bukarts zůstává, Hosták už okusil přitažlivost Zlína

Roberts Bukarts (Foto: ZLIN PRESS - Roman Turovský)Roberts Bukarts (Foto: ZLIN PRESS - Roman Turovský)
Roberts Bukarts (Foto: ZLIN PRESS - Roman Turovský)
Sport 1. 6. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Po spršce zpráv z kategorie méně příjemných dostává zlínský hokejový fanoušek i ty lepší. Ve Zlíně se už objevil potenciální generální manažer Martin Hosták a podle všeho v kádru zlínských hokejistů zůstane i jeden z nejlepších hráčů posledních dvou sezón Roberts Bukarts.

Šestadvacetiletý útočník si zahrál na mistrovství světa v dresu své lotyšské reprezentace a ve Zlíně podle posledních informací na rozdíl od svých spoluhráčů z jednoho útoku Říčky a Holíka zůstane. Jeho odchod se přitom zdál být podle výstupní klauzule v kontraktu docela pravděpodobný. Nabídky prý měl ze dvou klubů KHL.

Asi je Zlín přeci jen dobrá destinace.

Což mohlo hrát hlavní roli i při rozhodování o novém prvním muži zlínského hokeje, tedy generálním manažerovi. "S Martinem Hostákem jsme už jednali, dojmy jsou pozitivní, ale pozor, oficiálně potvrdíme jeho příchod, až bude podepsána smlouva," uvedl v bleskovém rozhovoru pro Zlin.cz prezident klubu Miroslav Adámek.

Hosták se do médií vyjádřil jen krátce, nicméně jednání potvrdil. Stejně jako to, že má o práci v klubu dvojnásobného mistra republiky zájem.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam