Koupací sezonu na Kroměřížsku zahájili v Chropyni i Kroměříži, v Holešově se teprve chystají

Koupaliště Bajda v Kroměříži (Foto: Zlin.cz)Koupaliště Bajda v Kroměříži (Foto: Zlin.cz)
Koupaliště Bajda v Kroměříži (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 3. 6. 2017 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽSKO - Koupací sezona pod širým nebem začala i na Kroměřížsku. Jako první ji zahájili v Chropyni, koupat se už lze i na kroměřížské Bajdě, v Hulíně zahájí letní sezonu v sobotu 3. června a v průběhu června plánují otevřít koupaliště také v Holešově, server Zlin.cz o tom informovali správci koupališť.

Chropyňské koupaliště je v provozu od 29. května a do letošní sezony zde vstoupili s jednou novinkou. Malé děti mají totiž nově k dispozici vyhřívané brouzdaliště. Výše vstupného se oproti loňskému roku nezměnila.

První červnový den otevřelo své brány také koupaliště Bajda v Kroměříži. I tady zůstávají ceny vstupenek stejné jako loni.

V Hulíně zahájí koupací sezonu v sobotu 3. června a rovněž toto koupaliště oproti loňsku nezvedá ceny vstupného.

V následujících dnech a týdnech budou otevřena i další koupaliště v regionu, například v Morkovicích plánují otevření v prvním červnovém týdnu, v Koryčanech kolem 20. června a v červnu začne fungovat i koupaliště v Holešově. Aktuálně Technické služby Holešov pracují na údržbě a úpravě areálu a napouští se voda. "Zprovoznění areálu bez ohledu na počasí trvá přibližně 14 dnů. Technologie, která je dost drahá, pak po zprovoznění musí fungovat trvale," komentoval šéf Technických služeb Holešov Libor Liška s tím, že to je důvod, proč vedení společnosti zatím koupaliště nezprovoznilo. Až bude areál nachystaný, koupaliště je možné otevřít během dvou dnů. "Bude to ale rozhodně během června," slíbil Libor Liška.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam