Zlínští filharmonici chystají jedinečný koncert pod širým nebem

Ilustrační foto (Foto: FBM)Ilustrační foto (Foto: FBM)
Ilustrační foto (Foto: FBM)
Kultura 10. 6. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Ve Zlíně se uskuteční jedinečný koncert zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů pod širým nebem. Na programu bude v pondělí 12. června ve 20.00 hodin na platformě 14|15 Baťova institutu, server Zlin.cz o tom informoval Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Zlínští filharmonici pod vedením dirigenta Stanislava Vavřínka odehrají v rámci charitativního koncertu tóny 5. symfonie od Ludwiga van Beethovena známé jako Osudová.

Charitativní koncert podpoří činnost Klubu dětí a mládeže organizace Handicap Zlín. Předskokanem bude Thom Artway se svou Acoustic show a hudební večer zakončí videomapping. "O koncert je velký zájem a vzhledem k omezené kapacitě platformy doporučujeme návštěvníkům, kteří si nechtějí tento jedinečný hudební zážitek nechat ujít, zakoupit si vstupenky již nyní," uvedla Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu. Vstupné je 100 korun, děti do 15 let mají vstup zdarma, lístky jsou k dostání na recepcích 14. a 15. budovy továrního areálu a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru.

"Kromě zakoupení vstupenky na koncert mohou návštěvníci podpořit fungování Klubu dětí a mládeže, který zajišťuje aktivity pro děti s různými druhy postižení, také příspěvkem do kasiček umístěných na recepcích ve 14|15 Baťově institutu," doplnila Petra Kubíková.

V případě nepřízně počasí bude akce zrušena a peníze za zakoupené vstupenky budou lidem vráceny. Návštěvníkům bude umožněn vstup na místo konání koncertu od 19.00 hodin.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam